DB Orthodontics / Ixion

DB Orthodontics

Ortodontik ve laboratuvar malzemelerinde dünya lideri olmak şirket misyonumuzdur. Ortodontide 51 yılı aşkın deneyimimizle kalite, hizmet ve yeniliğin öneminin farkındayız. ISO13485 standartlarına göre çalışarak, benzersiz ürün tasarımından özel müşteri hizmetleri ve satış ekiplerimiz tarafından sağlanan mükemmel hizmete kadar yaptığımız her şeyde mükemmellik için çalışıyoruz. Ürünlerimizin günümüz pratisyenlerinin beklediği yüksek standartları karşılamasını sağlamak için dünyanın önde gelen ortodontistlerine danışarak yenilikçi ürünler tasarlayarak ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyoruz.

Ortodontide 51 yılı aşkın deneyimimizle kalite, hizmet ve yeniliğin öneminin farkındayız.

David Burdess, 1971 yılında ilk ortodontik malzeme şirketi Orthomax’ı kurdu. Orthomax, İngiltere’deki en büyük ve en başarılı ortodontik malzeme şirketlerinden biri haline geldi. David, 1998 yılında oğlu Christian Burdess ile birlikte DB Orthodontics‘i kurdu. Christian şimdi kız kardeşi Victoria ile birlikte şirketin yöneticisi. O zamandan beri, şirket önemli ölçüde büyüdü ve şu anda 42 yüksek eğitimli personel istihdam ediyor. Bu, müşterilerimizi olabilecek tüm pazarlama ihtiyaçlarında desteklemek için çok çalışan bir şirket içi tasarım ekibini ve ISO 13485: 2016 ve 21 CFR Bölüm 820’nin gereksinimlerine uygunluğu sağlamayı taahhüt eden bir düzenleyici departmanı içerir. Yakın zamanda geliştirilen dijital laboratuvarımız araştırma ve geliştirme ekibimiz DB Orthodontics’i gerçekten yenilikçi bir şirket yapmak için çabalarken, ürün yelpazemizi genişletmemizi ve ortodonti alanındaki en son teknolojilerden yararlanmamızı sağladı. Özel ihracat departmanımız şu anda dünya çapında 50’den fazla distribütörle çalışmaktadır. Bu deneyim düzeyi, ihracatın sunduğu farklı zorluklarla başa çıkmak için iyi donanımlı olduğumuz anlamına gelir.

2013 yılında, İngiltere’nin en prestijli iş ödülü olan Queen’s Award for International Trade’e layık görüldük.

2013 yılında, uluslararası ticaretteki üstün başarımızın takdiri olarak, Birleşik Krallık’ın en prestijli iş ödülü olan Uluslararası Ticaret Kraliçesi Ödülü’ne layık görüldük. DB Orthodontics markasının dünya çapında bir ortak distribütör ağı aracılığıyla temsil edilmesinden gurur duyuyoruz ve her zaman yeni pazarlara açılmak istiyoruz. DB Ortodonti, eksiksiz ve kapsamlı bir ortodontik ürün yelpazesine sahiptir. Ixion Instruments üreticileri olarak iyi tanınıyoruz; konfor ve stil göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir dizi yüksek kaliteli ortodontik alet. Ayrıca, mini implantların kullanımına basit bir yaklaşım getiren, çığır açan yeni bir sistem olan Infinitas Mini-Implant sisteminin de üreticisiyiz. En çok satan Evolve sistemimiz, düşük profilli braketler, tamamen huni şeklinde yapıştırılabilir tüpler ve yüksek tutma konturlu molar bantları içerir. Tam ürün listesi için lütfen tam kataloğumuza bakın.